На сьогоднішній день одним з найефективніших методів відновлення зубного ряду є імплантація. Відновлення відбувається за допомогою вживлення спеціального імплантату в ясна або окістя, тим самим створюючи зубний протез повністю ідентичний рідному зубу. Залежно від індивідуальних особливостей зубні імплантати встановлюють один чи кілька етапів.

Одноетапна імплантація – це безопераційна імплантація, яка дозволяє сформувати новий зуб у максимально короткі терміни. При цьому пацієнт, який потребує термінової стоматологічної допомоги, отримує можливість вести звичний спосіб життя — посміхатися та їсти улюблену їжу. Хороший стоматолог черкаси може допомогти вам у цьому без зайвих питань.

Як відбувається одноетапна імплантація?

Процес одноетапної імплантації включає наступні етапи.

 1. Підготовчий етап. Перш ніж розпочати виконання установки імплантату, виготовляється спеціальний зліпок для створення тимчасової коронки. За допомогою зліплення зубний технік робить ортопедичну конструкцію, яка надалі використовуватиметься при відтворенні зуба.
 2. Встановлення імплантату. Завдяки сучасним методикам дана процедура триває не більше години. Імплантат встановлюється під місцевою анестезією прийому амбулаторно. Так як даний вид імплантації також називають малоінвазивною, тобто передбачає мінімальне травмування тканин, головка зубного протеза (абатмент) не занурюється під слизову оболонку повністю, а розташовується трохи вище над краєм ясен.
 3. Завершення імплантації. Коли тимчасовий імплант прижився, замість тимчасової коронки встановлюється постійний зубний протез.

Що дає одноетапна імплантація?

 • Скорочуються терміни очікування формування кісткової тканини («осифікація») і загоєння лунки після видалення зуба («постэкстракционный альвеол»), що дозволяє заощадити час пацієнта.
 • Повне формування кісткового ложа, на якому розташовуються зуби, так зване формування альвеолярного гребеня в тій кількості, як необхідно для двоетапної імплантації, не потрібне.
 • Мінімізується хірургічне втручання, що в свою чергу означає зменшення обсягів та кількості використовуваних медикаментів та анестезіологічної допомоги.
 • Завдяки сучасним апаратам діагностики, з’являється можливість прогнозування стану та структури м’яких тканин (сосочка), а також після імплантаційної структури та атрофії альвеолярного гребеня.
 • Зовні зубний протез не відрізняється від «справжнього зуба», завдяки чому немає зовнішніх змін контуру обличчя та пацієнт не відчуває жодних зовнішніх психологічних комплексів.
 • Зубний протез повністю виконує свою жувальну функцію, що дозволяє пацієнтові вести звичний спосіб життя.
 • Зменшення до мінімуму застосування остеозаміщувальних речовин.
 • Загалом установка імплантату проходить відносно комфортно та не впливає на працездатність пацієнта.
 • Єдина конструкція шийки та якірної частини імплантату складається з титану, що гарантує тривалий термін та безпечне використання зубного протезу.
 • Одноразове оперативне втручання дозволяє уникнути періоду адаптації до тимчасової коронки та її корекції.
 • Установка постійного зубного протезу відбувається в максимально короткі терміни, що дозволяє пацієнту зберегти якість та комфортний рівень життя.
 • Одноетапна установка імплантату, гарантує пацієнту «новий зуб» високої якості, при цьому з малою кількістю витраченого часу та грошей на відвідування клініки.

Для детального знайомства з процедурою можна вивчити імплантація зубів ціни черкаси