Багато хто звик вважати, що проблема безпліддя куди частіше властива саме жіночій статі. Однак якщо вірити офіційній статистиці, то відсоток пар, в яких безплідним є саме чоловік, вже досить сильно наблизився до тих, де жінки не можуть завести дитину. Суть в тому, що з багатьох причин у чоловіка може погіршуватися якість сперми, від чого в підсумку погіршуються його шанси на те, щоб завести свого власну дитини.

Хоча варто відзначити, що в більшості випадків ці шанси можна досить серйозно збільшити, якщо застосувати до них сучасні методики, такі як ІКСІ, та своєчасно дізнатись про те, як визначити безпліддя у чоловіків.

Причини чоловічого безпліддя

Як ми вже встигли сказати, існує відразу кілька популярних причин, у зв’язку з якими чоловік не може мати власних дітей. Іншими словами, є багато причин, в результаті яких погіршується якість його сперми, що в підсумку і призводить до виникнення проблеми такого характеру. Найчастіше це можуть бути шкідливі звички, особливості роботи та спеціальності, часте відвідування сауни або інших місць з підвищеною температурою.

Насправді, причин досить-таки багато, але якщо не виходить завести дитину протягом року, то варто здати сперму на аналізи. Це дозволить більш чітко зрозуміти суть проблеми і дасть вам можливість на неї відреагувати. Саме комплексна діагностика проблеми допоможе вам врешті решт вирішити питання безпліддя та з максимальною увагою ставитися до проблеми.

Як подолати чоловіче безпліддя

Насправді, зараз існують досить-таки дієві методи боротьби з чоловічим безпліддям, про які вам варто дізнатися більш детально. По суті, репродуктологи змогли домогтися дійсно серйозних результатів в цьому напрямку, так що якщо ваше безпліддя носить відносний характер, що практично завжди так і є, то проблему все ще можна вирішити.

На це залишаються досить-таки високі шанси. Важливо тільки зрозуміти суть проблеми і вибрати методику, яка з більшим ступенем імовірності допоможе вам з усім цим впоратися.

Метод ІКСІ хороший в тих ситуаціях, коли існує відносно незначна проблема з рухливістю сперматозоїдів, в результаті чого не виходить запліднити яйцеклітину. Дана методика дозволяє відібрати якісні сперматозоїди і штучно провести запліднення, що в результаті значно підвищить шанси на успіх.

Цей метод активно використовується і можна говорити про те, що він є одним з найбільш поширених варіантів для вирішення проблеми чоловічого безпліддя.

Але в деяких ситуаціях його буде явно не досить, так що є сенс говорити про іншу методику, яка теж активно застосовується

Йдеться про метод ІМСІ, який дозволяє ще більше підвищити шанси на успіх.

За посиланням ви можете більш детально ознайомитися з методикою ІМСІ. Головною її відмінністю від попереднього варіанту буде застосування професійного мікроскопа з багаторазовим збільшенням, який дозволяє вам знайти серед великої кількості малоактивних сперматозоїдів ті, які найбільше підходять для запліднення.

Сам процес буде відрізнятися саме цим етапом, але варто відзначити, що далеко не всі клініки мають в своєму розпорядженні настільки просунуті технології та інструменти. Тож вам варто витратити певний час на пошук клініки, яка може проводити такого роду маніпуляції, так як в її розпорядженні є все найсучасніше обладнання.

Питання чоловічого безпліддя може бути досить проблематичним та специфічним, проте його точно не варто обходити стороною. Сучасні можливості репродуктивної медицини дозволять вам знайти вихід навіть з такої ситуації.

Джерело: центр діагностики безпліддя www.irm.ua.