Великий вибір товарів, послуг є в системі продажу Prozorro. Щоб знайти товари, необхідні з точки зору якості та критеріїв, слід ввести певну інформацію до пошукової системи. Також необхідно повідомити про наявність вигідних тарифів. Тут немає неофіційних операцій з переказу грошей. Крім того, кожен може відстежувати хід цифрових торгів. Суворий контроль дає право уникати нечесних онлайн-аукціонів. Купуйте та продавайте лише за підтримки електронних аукціонів. Таким чином, стають доступними відкриті та об’єктивні дані про виконання транзакції з необхідним партнером.

Нова та більш ретельно перевірена система Prozorro.Sale виділяється величезною кількістю переваг. До них належать: відкритість роботи, чесність, ймовірність участі в аукціоні лише на рівних умовах. Для участі в аукціоні вам потрібно лише виконати одну маленьку та нескладну умову – пройти процедуру реєстрації на спеціальній електронній платформі Українська універсальна біржа. 

Державні підприємства та приватні компанії можуть бути повноправними учасниками веб-аукціонів. Вони мають свої тонкощі та переваги. Наприклад, у ситуації, коли держава має кілька стаціонарних об’єктів, які терміново потрібно здати в оренду і тим самим забезпечити чудові переваги, то це можна зробити, опублікувавши оголошення. Обов’язково знайдуться клієнти на цю рекламу.

Відкритість, прийнятна ринкова вартість, відсутність прихованих схем і чесність – ось основні риси взаємодії з системою Prozorro.Sale. Ви можете долучитися до чесних правил торгівлі. Торгівля в режимі реального часу незмінно проводиться тільки під суворим контролем структур перевірки.

Зверніть увагу на перевірену учасниками віртуальну платформу, тут є можливість знайти інформацію про особливості та переваги електронних аукціонів. Звичайно, коли виникають якісь питання або труднощі, в цьому випадку можна зателефонувати експертам за телефоном зворотного зв’язку. Вони підтримують зв’язок без перерв і піклуються про кожного користувача.

Як зареєструватися в торговій системі Prozorro?

Тендер – пропозиція, котра має заздалегідь оголошені умови конкурсу у визначені терміни на основі ефективності. Тендери та державні закупівлі в Україні відбуваються відповідно до законодавства та регулярно змінюються.

Для того, щоб взяти участь у системі онлайн-аукціону Prozorro, спершу слід вибрати зручний та необхідний сайт. На даний момент одним з лідерів торгового ринку Prozorro є акредитований портал Українська універсальна біржа, який зарекомендував себе з найкращого боку. Прочитати інформацію про земельні торги https://sale.uub.com.ua/news/yak-kupyty-zemelqnu-dilyanku-na-aukcioni-dp-prozorro-prodazhi, нерухомість, малу приватизацію є можливість на інформаційному сайті Української універсальної біржі.

Портал Української універсальної біржі має одну з найменших комісій за транзакції, зручний та зрозумілий інтерфейс, просту реєстрацію, найкращі лоти та послуги на високому рівні, які здійснюються адміністраторами нашого джерела.

Для того, щоб взяти участь у торгах УУБ, вам потрібно зробити кілька примітивних маніпуляцій:

  1. Провести реєстрацію на аукціонному домені УУБ, надати інформацію про себе та погодитися на підписку з розповсюдженням повідомлень;
  2. Після цього вам потрібно забрати захоплюючий лот і сплатити гарантійний внесок, підтверджуючи серйозність ваших намірів;
  3. Аукціон Prozorro проходить у 3 раунди, у кожному з яких має бути подана одна пропозиція. Переможець визначається системою за самим курсом;
  4. Після завершення аукціону організатор УУБ оголошує переможця, з яким підписуються протоколи та договори аукціону.

Як бачите, проведення онлайн-аукціонів значно краще та зручніше, ніж на фізичних аукціонах. Не потрібно нікуди їхати і витрачати час. Зараз немає договорів купівлі-продажу державних активів. Усі операції проводяться прозоро. У короткостроковій перспективі система аукціонів Prozorro охопить ще більший перелік сфер державного сектору, які раніше асоціювалися з корупційною діяльністю, що нехтує державними працівниками.

Сайт Української універсальної біржі надає всі основні дані для використання торгового інструменту. Для потенційних клієнтів пропонуються найкращі пропозиції, щоб вони могли повноцінно взяти участь в аукціоні та отримати від цього вигоду. Біржа покращується з кожним роком, одним із нововведень останніх років вважаються боти, які допомагають на різних аукціонах та у виборі лота, необхідного для клієнтів. Є можливість відстежувати продаж квартир та іншої нерухомості. Пізніше при покупці транспортних засобів клієнти будуть задоволені їх отриманням.