На УУБ ви нікого не здивуєте багатомільйонними торгами.  Модель довірчого торгового обміну – гарний метод електронних торгів. Зараз ми розповімо більш детально.

Період продажу стандартизованих товарів через обмін залишився в далекому минулому.  Зараз в тренді електронні торги. Поступово на електронних торгових майданчиках з’являються товари, основним фрагментом яких є пиломатеріали.  Операції з використанням цієї установки постійно викликають незаперечну лихоманку серед покупців.

Основні моменти торгівлі на УУБ

Торгівля деревиною через біржу дозволяє якісно та надійно закупити деревину без будь яких ризиків.  Стійке прагнення покупця придбати якісну деревину за гарною ціною стикається з бажанням власника продати деревину більш вигідно.

Торги проводяться щомісяця і протягом декількох годин поспіль.

Розвиток різновиду дерева для виготовлення виробів розширило перетин міжрядкових обмінів. 

Ще одна перевага торгівлі пиломатеріалами через біржу: біржові витрати під час державних перевірок лежать поруч з юридичними біржами, умови і стратегії торгівлі доступні запланованим покупцям і оціночним фірмам.

Об’єднання електронних обмінів являє собою домовленість про дотримання норми прямих обмінів між продавцями лісових угідь і покупцями деревини, що дозволяє розширити коло клієнтів.

Використання електронного майданчика для обміну в цілому збільшує обсяг торгів і обороти.

Це цінно як для пропозиції пиломатеріалів вищої якості, так і для їх покупки.

За деталями звертайтеся сюди: uub.in.ua