Перелік умови до учасників тендерів – це один з важливих пунктів, які потрібно брати до уваги в першу чергу. Не так важливо, який саме електронний майданчик був вами обраний, в будь-якому випадку потрібно брати ці моменти до уваги. Що стосується самого сервісу, який би мав акредитацію в ProZorro, то серед таких майданчиків можна виділити сайт української універсальної біржі.

Ви можете скористатися сайтом tender.uub.com.ua й бути максимально впевнені в тому, що зможете швидко отримувати всі нові оголошення з тендерами. Сам майданчик варто обирати, орієнтуючись на такі критерії, як: надійність, репутація, гарантії, зручність інтерфейсу, наявність розсилки, частота оновлення оголошень й так далі.

Що може стати серйозним приводом для отримання відмови на участь в тендері?

Насправді, перелік причин досить великий. Згідно статистики, більша частина фірм, що відправляють заявку на участь в тендерах отримують відмову. Звичайно, вони мають час на виправлення помилок і повторне посилання заявки, але сам факт такої статистики вже багато про що говорить.

Відмову можна отримати в таких випадках, як:

  • Юридична особа, яка подала заявку на участь в тендері була внесена до Єдиного державного реєстру осіб, що були замішані в корупційних справах;
  • В ситуаціях, коли є інформація про те, що учасник запропонував певне винагородження в будь-якій форму організатору тендерного оголошення;
  • Коли фізична особа, має засудження за певні злочини. Наявність будь-якої судимості – це реальний привід для того, щоб отримати відмову й не допустити до участі в тендері. Таке трапляється не так часто, але подібні прецеденти дійсно були;
  • В разі, якщо потенційний учасник був визнаний у відповідному законному порядку банкрутом. Такі компанії також не мають можливості стати учасниками тендерів.

Це лише декілька прикладів, коли фірмам може бути відмовлено в участі в тендерах. Варто зазначити, що отримати відмову можна й по більш простій причині. Мова йде про неправильне оформлення самої заявки. Тобто, це може бути пов’язано з тим, що наявні не всі документи, або ж сама заявка не є завіреною.

Більш того, причиною може стати навіть невчасне відправлення заявки. Всі ці моменти  призводять до того, що в кінцевому підсумку учасники отримують відмову та не мають можливості стати учасниками тендерів.