В Україні дуже вигідно купувати конфіскований товар, про це було багато розмов, і насправді вони незмінно зводяться до того, що конфіскований товар є більш допустимим через тендер, і це все полегшує роботу.

Це колись мало відбутися, бо чорний ринок повинен був рухнути раніше. Оскільки митна служба незмінно відкрита для торгів, їй надається можливість виправити ситуацію.

У країні часто можна бачити, що боротьба з тіньовими продажами та контрабандою триває енергійно, оскільки все це впливає на державну скарбницю, а тому механізми боротьби дуже важливі.

Придбання митних конфіскованих товарів

Оскільки зараз митна конфіскація повинна приносити дохід, а тому вилучений товар незмінно повинен бути прибутковим з фінансової точки зору, вони часто хочуть його продати, але оскільки державі вигідно продати його грамотна, то потрібно звернути увагу на аукціон.

Товар продається на прозорих аукціонах. Інтернет-платформа все ще впливає на формування, отже, проведення аукціонів та поточне технічне обладнання впливає на виручку від продажів.

Проведення аукціонів конфіскованих товарів дозволяється проводити лише за підтримки таких державних бірж, як Українська універсальна біржа. Важливо звернути увагу на середній бізнес та на те, як країна бореться з корупцією, оскільки від цього залежить формування фінансового потоку до казни. Якщо вона не така величезна, а контрабанда величезна, то це важливий дзвін для української економіки.

Важливо також знайти цю точку контакту з державою на фондовій біржі, а також з тими, хто продає контрабанду, бо важко виявити людей, які ввозять товари в країну нечесними методами. Серед іншого, середній бізнес також намагається боротися з корупцією, і оскільки не так просто знайти тих, хто займається контрабандою, Україна енергійно бореться з тіньовим бізнесом і приховує незліченні спроби незаконного продажу товарів. Отже, біржа починає енергійну роботу, щоб забезпечити енергійну боротьбу с конфіскованим майном.

В аукціоні може взяти участь кожен бажаючий. Для цього необхідно пройти реєстрацію в системі Prozorro, скажімо, на Українській універсальній біржі https://sale.uub.com.ua/ru/filter/seized-property. Якщо ви хочете взяти участь у чесній торгівлі, то выбирайте УУБ, той, що співпрацює в системі Prozorro.