Деревина стала активно продаватися на електронних майданчиках ще в 2020-му році, коли вступила в дію відповідна постанова. Варто зазначити, що лоти з сировиною можна було знайти в інтернеті і раніше, але це скоріше були поодинокі випадки, коли подібні оголошення ще не були настільки популярними і проводилися у вигляді експерименту.

Сьогодні ж, коли ця система вже встигла себе зарекомендувати з кращого боку, серед оголошень можна знайти величезну кількість лотів, де на продаж виставляється кругляк лісу, причому відбувається все це в самих різних містах.

Ви можете взяти участь в торгах в Києві, Львові, Харкові, Чернігові, Дніпрі та в будь-якому іншому місці. Якщо вірити статистичним даним, то найбільш бажаним типом сировини є саме ліс-кругляк, який має величезний попит серед користувачів, які подають на такі аукціони величезну кількість заявок.

Для того, щоб отримати доступ до всіх оголошень про реалізацію деревини, вам потрібно попередньо визначитися з електронним майданчиком, який ви будете використовувати для участі в торгах. Обов’язково обирайте сервіс з акредитацією в системі ПроЗорро. Продажі, що буде вашою найкращою гарантією того, що торги проходитимуть на прозорій основі.

В цьому ви можете додатково впевнитися, якщо перейдете за посиланням https://megasale.com.ua/kupyty-lis-kruglyak-u-kyyevi-na-majdanchykah-prozorro-sale, де тема реалізації лісу-кругляка розкрита особлива детально з врахуванням багатьох непомітних моментів.

Особливості продажу лісу-кругляка

В цілому, коли мова йде про реалізацію сировини, то тут працює одна відпрацьована система.

Говорячи детально, можна виділити декілька основних етапів:

  • Підготовка партії лісу до продажу;
  • Створення оголошення з чітким описом сировини;
  • Визначення умов та вимог до учасників;
  • Завантаження оголошення на ПроЗорро. Продажі та його розповсюдження по всім акредитованим майданчикам.

Далі, коли вже самі користувачі знаходять це оголошення, вони мають змогу оформити заявку та подати свою пропозицію. У випадку, якщо все було оформлено правильно, то ви стаєте рівноправним учасником торгів.

Далі, все вже залежить від того, що запропонували інші користувачі та яка пропозиція є найбільш вигідною для лісного господарства. Саме на основі цього й буде обрано переможця в боротьбі за лот.