Щороку, на території України береться величезна кількість кредитів. Це можуть бути самі різні варіанти кредитування і мова може йти про саме різне майно. Особливу увагу хотілось би загострити на нерухомості, транспортних засобах, електроніці. Саме такі кредити наразі є найбільш популярними й цікавими для звичайних людей.

Якщо користувач вчасно робить всі внески та не збирає заборгованостей, то в нього є чудова можливість отримати потрібне йому майно, розбивши суму на великий відрізок часу. Відповідно, ніяких проблем з самим кредитуванням в такому випадку не виникає.

Якщо ж мова йде про постійну несплату внесків, порушення вимог по договору та про інші моменти, то кінцевим наслідком всього цього може бути конфіскація майна. Далі, відібрана нерухомість, транспорт або ж інше майно виставляється на електронні аукціони.

Ви навіть маєте можливість скористатися послугами одного з майданчиків і знайти цілий розділ з таким майном. Це можна зробити і на сайті uub.in.ua. Українська універсальна біржа пропонує велику кількість цікавих лотів з арештованим майном, в яких може взяти участь будь-хто.

Більш детально ви можете дізнатися про такі торги, якщо перейдете на сайт https://uub.in.ua/post/NaSETAMkonfskatprodatysyacherezelektronnuplatformuUUB та виберете якесь конкретне питання, що вас найбільше цікавить.

Про що не варто забувати учасникам?!

Перше, що варто зрозуміти – це саме формулювання. Коли говорять про арештоване майно, вас це не повинно лякати. Незалежно від того, чи то є нерухомість, чи якась земельна ділянка, вона може бути конфіскована лише на законних підставах.

Тобто, починаючи з моменту конфіскації, це майно переходить у власність держави. Відповідно, учасники аукціонів вже претендують на цілком прозоре майно, яке можна отримати за значно вигіднішою ціною.

До переваг такого формату, можна віднести:

  • Прозору процедуру – сам аукціон проходить на відкритих умовах, наприкінці торгів учасники отримують доступ до всіх заявок та можуть впевнитися, що вибір організатора торгів був справді обґрунтованим;
  • Економічна складова-  такий формат дозволяє отримати цікаве майно за ціною, яка є значно нижчою від того, що пропонується на звичайному ринку;
  • Простоту – для того, щоб взяти участь в таких торгах, потрібно лиш правильно оформити заявку та вчасно її подати на розгляд.

Саме ці моменти й зробили подібні аукціони настільки популярними та цікавими для звичайних людей.